Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jdrjUt

Flick Fan - 84 Film Ratings

Member Since: May 23, 2019

more Recent Ratings
85 75% My Neighbor Totoro (1988) - May 23, 2019
83 72% The Royal Tenenbaums (2001) - May 23, 2019
87 81% Carniv├ále (2003) - May 23, 2019
85 75% Dunkirk (2017) - May 23, 2019
96 99% Planet Earth II (2016) - May 23, 2019
70 42% Boogie Nights (1997) - May 23, 2019
87 81% The Prestige (2006) - May 23, 2019
79 63% Isle of Dogs (2018) - May 23, 2019
84 73% The White Ribbon (2009) - May 23, 2019
50 11% Ted (2012) - May 23, 2019