jeantheoret

jeantheoret
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 13 May 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 7% Attack the Block (2011) - Rated 13 May 2012
70 44% Black Hawk Down (2001) - Rated 13 May 2012
70 44% 28 Days Later (2002) - Rated 13 May 2012
70 44% A History of Violence (2005) - Rated 13 May 2012
80 72% American Beauty (1999) - Rated 13 May 2012
60 24% Millions (2004) - Rated 13 May 2012
70 44% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 13 May 2012
80 72% Saw (2004) - Rated 13 May 2012
70 44% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 13 May 2012
80 72% Jaws (1975) - Rated 13 May 2012