jeffakatz

jeffakatz
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2020
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Shameless (2011) - Rated 01 Nov 2020
100 The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - Rated 01 Nov 2020
100 Black Mirror (2011) - Rated 01 Nov 2020
100 Ozark (2017) - Rated 01 Nov 2020
100 House of Cards (2013) - Rated 01 Nov 2020
100 Orange Is the New Black (2013) - Rated 01 Nov 2020
100 Cobra Kai (2018) - Rated 01 Nov 2020
100 Better Call Saul (2015) - Rated 01 Nov 2020
100 Billions (2016) - Rated 01 Nov 2020
100 Homeland (2011) - Rated 01 Nov 2020