jefflubell

jefflubell
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Jan 2016
90 77% Life of Brian (1979) - Rated 02 Jan 2016
75 11% Amadeus (1984) - Rated 02 Jan 2016
90 77% The Piano (1993) - Rated 02 Jan 2016
85 48% Mystic Pizza (1988) - Rated 02 Jan 2016
85 48% The Hours (2002) - Rated 02 Jan 2016
80 26% WALL·E (2008) - Rated 02 Jan 2016
60 1% Ice Age (2002) - Rated 02 Jan 2016
85 48% Grease (1978) - Rated 02 Jan 2016
80 26% Fargo (1996) - Rated 02 Jan 2016