Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jeffrawr

Movie Buff - 197 Film Ratings

Member Since: Oct 4, 2014

Location: Orlando, Florida, USA

more Recent Ratings
2% Anaconda (1997) - Sep 20, 2020
89 80% Tokyo Drifter (1966) - Jun 09, 2020
91 86% Graduate First (1978) - Jun 08, 2020
13 10% The Silence (2019) - May 23, 2020
74 48% The Girl with All the Gifts (2016) - Apr 04, 2020
83 64% 1917 (2019) - Mar 01, 2020
69 40% What Did Jack Do? (2017) - Feb 08, 2020
4% Transformers: Age of Extinction (2014) - Feb 06, 2020
"his cigar was a bullet and he used it to shoot someone with his mouth"
0% Pacific Rim Uprising (2018) - Feb 05, 2020
"why"
72 46% When Harry Met Sally... (1989) - Feb 05, 2020