jeffreorama

jeffreorama
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% Fight Club (1999) - Rated 29 Nov 2015
100 90% A Goofy Movie (1995) - Rated 29 Nov 2015
97 77% Aladdin and the King of Thieves (1995) - Rated 29 Nov 2015
88 49% The AristoCats (1970) - Rated 29 Nov 2015
100 90% The Sandlot (1993) - Rated 29 Nov 2015
80 32% Scooby-Doo (2002) - Rated 29 Nov 2015
90 56% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 29 Nov 2015
85 42% The Santa Clause (1994) - Rated 29 Nov 2015
85 42% The Pacifier (2005) - Rated 29 Nov 2015
90 56% The Lego Movie (2014) - Rated 29 Nov 2015