jeffreywilfo

jeffreywilfo
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Star Trek (2009) - Rated 21 Mar 2013
80 79% I Am Legend (2007) - Rated 21 Mar 2013
40 30% Batman Returns (1992) - Rated 21 Mar 2013
50 40% Tears of the Sun (2003) - Rated 21 Mar 2013
60 49% Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 21 Mar 2013
50 40% The Departed (2006) - Rated 21 Mar 2013
70 59% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 21 Mar 2013
70 59% Back to the Future Part III (1990) - Rated 21 Mar 2013
40 30% Kindergarten Cop (1990) - Rated 21 Mar 2013
60 49% Pulp Fiction (1994) - Rated 21 Mar 2013