jehamilton99

jehamilton99
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Wide screen, theater movie, good audio movie lover.

more Recent Ratings

76 26% Jumanji (1995) - Rated 02 Sep 2013
12 4% Saw (2004) - Rated 02 Sep 2013
2% Team America: World Police (2004) - Rated 02 Sep 2013
19 7% Tremors (1990) - Rated 02 Sep 2013
92 77% October Sky (1999) - Rated 02 Sep 2013
46 10% Nell (1994) - Rated 02 Sep 2013
88 57% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 02 Sep 2013
89 62% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 02 Sep 2013
81 39% The Terminal (2004) - Rated 02 Sep 2013
82 44% American Beauty (1999) - Rated 02 Sep 2013