jekabsgr

jekabsgr
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2021
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 62% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 30 Apr 2021
87 65% Margin Call (2011) - Rated 30 Apr 2021
89 76% The Big Short (2015) - Rated 30 Apr 2021
89 76% Shutter Island (2010) - Rated 30 Apr 2021
88 69% American Psycho (2000) - Rated 30 Apr 2021
98 95% American Beauty (1999) - Rated 30 Apr 2021
82 45% The Social Network (2010) - Rated 30 Apr 2021
58 15% Nightcrawler (2014) - Rated 30 Apr 2021
75 22% Catch Me If You Can (2002) - Rated 30 Apr 2021
76 26% Inglourious Basterds (2009) - Rated 30 Apr 2021