We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

jelesais

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 11, 2020

Location: Russia

more Recent Ratings

Check out jelesais's...

56 15% 200 Cigarettes (1999) - Feb 11, 2020
70 35% In Fabric (2018) - Feb 11, 2020
100 95% Khrustalyov, My Car! (1998) - Feb 11, 2020
90 85% Nocturnal Animals (2016) - Feb 11, 2020
89 75% Perfect Sense (2011) - Feb 11, 2020
80 65% Ratatouille (2007) - Feb 11, 2020
45 5% Jay and Silent Bob Reboot (2019) - Feb 11, 2020
63 25% Maps to the Stars (2014) - Feb 11, 2020
73 45% Jojo Rabbit (2019) - Feb 11, 2020
75 55% Dead Ringers (1988) - Feb 11, 2020