jell

jell
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 73% The Fifth Element (1997) - Rated 30 Apr 2016
94 89% Inception (2010) - Rated 30 Apr 2016
78 46% Snowpiercer (2014) - Rated 30 Apr 2016
81 58% Crank (2006) - Rated 30 Apr 2016
95 96% The Incredibles (2004) - Rated 30 Apr 2016
91 82% Minority Report (2002) - Rated 30 Apr 2016
74 30% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 30 Apr 2016
78 46% Pandorum (2009) - Rated 30 Apr 2016
84 69% Mean Girls (2004) - Rated 30 Apr 2016
82 62% Pulp Fiction (1994) - Rated 30 Apr 2016