Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jemenfous

Cinema Addict - 1215 Film Ratings

Member Since: Jul 12, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out jemenfous's...
74 51% The Invisible Man (2020) - Jan 01, 2021
72 49% Mank (2020) - Dec 21, 2020
80 64% La belle époque (2019) - Nov 28, 2020
70 43% The Gentlemen (2020) - Sep 22, 2020
70 43% The Devil All the Time (2020) - Sep 17, 2020
60 21% Swallow (2020) - Sep 08, 2020
74 51% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Sep 05, 2020
60 21% Vivarium (2020) - Sep 02, 2020
72 49% The Manchurian Candidate (2004) - Sep 02, 2020
80 64% Di jiu tian chang (2019) - Aug 02, 2020