Jenjen
Recent Ratings
Check out Jenjen's...
77 32% | National Treasure (2004) - Rated 04 Mar 2019 |
89 71% | Mean Girls (2004) - Rated 04 Mar 2019 |
83 46% | The Wedding Singer (1998) - Rated 04 Mar 2019 |
90 76% | Jurassic Park (1993) - Rated 04 Mar 2019 |
84 52% | 21 Jump Street (2012) - Rated 04 Mar 2019 |
60 17% | Final Destination (2000) - Rated 04 Mar 2019 |
78 35% | Bloodsport (1988) - Rated 04 Mar 2019 |
75 30% | Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 04 Mar 2019 |
94 89% | Lady Bird (2017) - Rated 04 Mar 2019 |
91 78% | Get Out (2017) - Rated 04 Mar 2019 |