jennadegruy

jennadegruy
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2021
Location: Dayton, Ohio, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Anaconda (1997) - Rated 15 Sep 2021
92 65% Shaun of the Dead (2004) - Rated 15 Sep 2021
90 50% [Rec] (2007) - Rated 15 Sep 2021
94 80% 127 Hours (2010) - Rated 15 Sep 2021
25 5% The Amityville Horror (2005) - Rated 15 Sep 2021
98 95% Signs (2002) - Rated 15 Sep 2021
94 80% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 15 Sep 2021
90 50% The Craft (1996) - Rated 15 Sep 2021
85 35% War of the Worlds (2005) - Rated 15 Sep 2021
82 25% Friday the 13th (1980) - Rated 15 Sep 2021