jennapolis

jennapolis
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 85% The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Rated 13 Oct 2008
96 85% Girl, Interrupted (1999) - Rated 13 Oct 2008
45 14% The Golden Compass (2007) - Rated 13 Oct 2008
"terrible representation of the book, which was wonderful."
3% Little Nicky (2000) - Rated 13 Oct 2008
94 60% Spirited Away (2001) - Rated 13 Oct 2008
93 53% The Incredibles (2004) - Rated 13 Oct 2008
90 42% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Oct 2008
85 32% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 13 Oct 2008
45 14% Lost in Translation (2003) - Rated 13 Oct 2008
95 71% 300 (2007) - Rated 13 Oct 2008