Jennflo85
Recent Ratings
Check out Jennflo85's...
88 77% | Vegas Vacation (1997) - Rated 01 Apr 2015 |
97 93% | Christmas Vacation (1989) - Rated 01 Apr 2015 |
97 93% | Cruel Intentions (1999) - Rated 01 Apr 2015 |
62 31% | Maleficent (2014) - Rated 01 Apr 2015 |
88 77% | Cast Away (2000) - Rated 31 Mar 2015 |
10 6% | Talk to Her (2002) - Rated 31 Mar 2015 |
89 81% | Just Friends (2005) - Rated 31 Mar 2015 |
79 66% | Jack (1996) - Rated 31 Mar 2015 |
64 39% | American Beauty (1999) - Rated 31 Mar 2015 |
64 39% | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 31 Mar 2015 |