jennimar

jennimar
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2015
Location: Bolivia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Breaking the Waves (1996) - Rated 08 Mar 2015
50 18% The Idiots (1998) - Rated 08 Mar 2015
92 79% Dancer in the Dark (2000) - Rated 08 Mar 2015
90 66% Dogville Confessions (2003) - Rated 08 Mar 2015
82 48% Melancholia (2011) - Rated 08 Mar 2015
85 54% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 08 Mar 2015
98 90% Antichrist (2009) - Rated 08 Mar 2015
60 28% Hard Eight (1996) - Rated 08 Mar 2015
85 54% Boogie Nights (1997) - Rated 08 Mar 2015
91 74% Magnolia (1999) - Rated 08 Mar 2015