jenny

jenny
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2014
Location: cluj, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 28% Confessions of a Shopaholic (2009) - Rated 18 Jan 2014
69 22% My Best Friend's Girl (2008) - Rated 18 Jan 2014
77 59% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 14 Jan 2014
65 12% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Jan 2014
75 44% Wanted (2008) - Rated 14 Jan 2014
76 50% WALL·E (2008) - Rated 14 Jan 2014
44 0% Dead Snow (2009) - Rated 14 Jan 2014
78 70% Constantine (2005) - Rated 14 Jan 2014
81 87% Sherlock Holmes (2009) - Rated 14 Jan 2014
80 81% Mr. Nobody (2009) - Rated 14 Jan 2014