jenpohl

jenpohl
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 31% Hidden Figures (2016) - Rated 01 Nov 2020
62 24% First Man (2018) - Rated 01 Nov 2020
74 36% Tiger King (2020) - Rated 01 Nov 2020
28 8% Roma (2018) - Rated 01 Nov 2020
100 99% Nosedive (2016) - Rated 01 Nov 2020
78 42% Boy Erased (2018) - Rated 01 Nov 2020
84 59% Booksmart (2019) - Rated 01 Nov 2020
58 20% Stuber (2019) - Rated 01 Nov 2020
92 83% Stranger Things (2016) - Rated 01 Nov 2020
83 56% Russian Doll (2019) - Rated 01 Nov 2020