Jens0

jens0
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2021
Location: Istanbul, Basaksehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 90% The Matrix (1999) - Rated 27 Aug 2021
60 19% Tango & Cash (1989) - Rated 24 Aug 2021
50 6% Lock Up (1989) - Rated 24 Aug 2021
70 46% The Fighter (2010) - Rated 24 Aug 2021
85 91% Akira (1988) - Rated 24 Aug 2021
50 6% Cobra (1986) - Rated 24 Aug 2021
70 46% Knives Out (2019) - Rated 24 Aug 2021
70 46% Back to the Future (1985) - Rated 24 Aug 2021
50 6% The Blind Side (2009) - Rated 24 Aug 2021
70 46% Kader (2006) - Rated 24 Aug 2021