jer0

jer0
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2012
Location: Tel Aviv, Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 29 Sep 2012
18% The Exorcist (1973) - Rated 29 Sep 2012
50% Independence Day (1996) - Rated 29 Sep 2012
18% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 29 Sep 2012
18% Superman IV: The Quest for Peace (1987) - Rated 29 Sep 2012
100 93% Predator (1987) - Rated 29 Sep 2012
18% Fantastic Four (2005) - Rated 29 Sep 2012
60 67% Rambo (2008) - Rated 29 Sep 2012
99 85% Ghost (1990) - Rated 29 Sep 2012
10 53% Winter's Bone (2010) - Rated 29 Sep 2012