jeremyjexn

jeremyjexn
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2021
Location: United Arab Emirates
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Apr 2021
60 5% Iron Man 2 (2010) - Rated 14 Apr 2021
90 80% Cinema Paradiso (1988) - Rated 14 Apr 2021
99 95% Good Will Hunting (1997) - Rated 14 Apr 2021
85 50% The Theory of Everything (2014) - Rated 14 Apr 2021
88 65% Interstellar (2014) - Rated 14 Apr 2021
80 35% Lost in Translation (2003) - Rated 14 Apr 2021
75 25% Us (2019) - Rated 14 Apr 2021
68 15% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 14 Apr 2021
90 80% Casino Royale (2006) - Rated 14 Apr 2021