jermudgeon

jermudgeon
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Rashomon (1950) - Rated 12 Oct 2020
80 19% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 12 Oct 2020
85 43% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 12 Oct 2020
85 43% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 12 Oct 2020
85 43% Mulan (1998) - Rated 12 Oct 2020
80 19% Johnny English (2003) - Rated 12 Oct 2020
75 6% About Schmidt (2002) - Rated 12 Oct 2020
70 1% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 12 Oct 2020
90 73% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 12 Oct 2020
85 43% Cool Runnings (1993) - Rated 12 Oct 2020