jerycho4

jerycho4
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2014
Location: Warsaw, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 26% The Last Boy Scout (1991) - Rated 14 Oct 2014
80 73% Mystic River (2003) - Rated 14 Oct 2014
80 73% Platoon (1986) - Rated 14 Oct 2014
30 4% Blade: Trinity (2004) - Rated 14 Oct 2014
50 16% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 14 Oct 2014
75 57% Hotel Rwanda (2004) - Rated 14 Oct 2014
40 9% Shakespeare in Love (1998) - Rated 14 Oct 2014
80 73% Batman Begins (2005) - Rated 14 Oct 2014
80 73% Men in Black (1997) - Rated 14 Oct 2014
80 73% The Truman Show (1998) - Rated 14 Oct 2014