jesatlas

jesatlas
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i like turtles

more Recent Ratings

50 20% Les Visiteurs du soir (1942) - Rated 10 Dec 2018
90 84% Before Sunset (2004) - Rated 10 Dec 2018
100 97% Annihilation (2018) - Rated 10 Dec 2018
65 28% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 10 Dec 2018
5% Saw (2004) - Rated 10 Dec 2018
70 33% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 10 Dec 2018
89 77% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 10 Dec 2018
20 13% Iron Man 2 (2010) - Rated 10 Dec 2018
5% Hellraiser (1987) - Rated 10 Dec 2018
50 20% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 10 Dec 2018