jessalizann

jessalizann
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 14% The Hobbit (1977) - Rated 09 Apr 2014
99 77% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 09 Apr 2014
97 70% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 09 Apr 2014
100 89% Frozen (2013) - Rated 06 Jan 2014
97 70% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 24 Jun 2013
100 89% This Is the End (2013) - Rated 24 Jun 2013
93 48% Return to Oz (1985) - Rated 12 Jun 2013
93 48% Heavenly Creatures (1994) - Rated 12 Jun 2013
98 73% Princess Mononoke (1997) - Rated 12 Jun 2013
100 89% Enchanted (2007) - Rated 12 Jun 2013