Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jessb

Movie Buff - 362 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2017

Location: Turkey

Bio: ..
more Recent Ratings
78 43% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Dec 14, 2017
90 69% There Will Be Blood (2007) - Dec 13, 2017
78 43% Inherent Vice (2014) - Dec 13, 2017
85 61% Good Will Hunting (1997) - Dec 12, 2017
85 61% The Trial of Joan of Arc (1962) - Dec 12, 2017
85 61% On the Waterfront (1954) - Dec 12, 2017
90 69% The Color of Pomegranates (1969) - Dec 12, 2017
90 69% Samurai Rebellion (1967) - Dec 12, 2017
90 69% Harakiri (1962) - Dec 12, 2017
93 73% The Godfather (1972) - Dec 12, 2017