jessewlyon

Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: Dec 3, 2020
Check out jessewlyon's...
80 62% | Up (2009) - Dec 03, 2020 |
90 91% | Papillon (1973) - Dec 03, 2020 |
85 80% | Zivot je lep (1985) - Dec 03, 2020 |
90 91% | When Father Was Away on Business (1985) - Dec 03, 2020 |
85 80% | We Are Not Angels (1992) - Dec 03, 2020 |
97 97% | Time of the Gypsies (1988) - Dec 03, 2020 |
90 91% | Tito and Me (1992) - Dec 03, 2020 |
95 95% | Rane (1998) - Dec 03, 2020 |
98 99% | Pretty Village, Pretty Flame (1996) - Dec 03, 2020 |
90 91% | Kordon (2002) - Dec 03, 2020 |