jessezwick

jessezwick
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 18% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 22 Apr 2018
87 50% Bring It On (2000) - Rated 22 Apr 2018
87 50% Chocolat (2000) - Rated 22 Apr 2018
89 66% Before Sunrise (1995) - Rated 22 Apr 2018
87 50% The Sixth Sense (1999) - Rated 22 Apr 2018
70 12% Australia (2008) - Rated 22 Apr 2018
75 15% Serendipity (2001) - Rated 22 Apr 2018
80 25% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 22 Apr 2018
60 8% Wild Wild West (1999) - Rated 22 Apr 2018
88 57% Aladdin (1992) - Rated 22 Apr 2018