jessica.n

jessican
Movie Buff - 306 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85% The Big Sick (2017) - Rated 18 Sep 2017
12% Dunkirk (2017) - Rated 18 Sep 2017
85% The Nice Guys (2016) - Rated 06 Apr 2017
2% The Age of Adaline (2015) - Rated 06 Apr 2017
57% 5 to 7 (2015) - Rated 06 Apr 2017
12% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 06 Apr 2017
12% Shallow Hal (2001) - Rated 06 Apr 2017
2% Year One (2009) - Rated 06 Apr 2017
12% Twister (1996) - Rated 06 Apr 2017
31% Dan in Real Life (2007) - Rated 06 Apr 2017