jessie240

jessie240
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 90% Top Gun (1986) - Rated 08 May 2017
85 60% Pacific Rim (2013) - Rated 08 May 2017
98 90% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 08 May 2017
80 45% Edward Scissorhands (1990) - Rated 05 May 2016
81 55% Scream (2015) - Rated 04 May 2016
89 70% Forever (2014) - Rated 04 May 2016
80 45% Whip It (2009) - Rated 04 May 2016
89 70% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 04 May 2016
80 45% New Girl (2011) - Rated 04 May 2016
89 70% Clueless (1995) - Rated 04 May 2016