jesski
Recent Ratings
Check out jesski's...
83 56% | The Shining (1980) - Rated 04 Feb 2024 |
78 38% | The Zone of Interest (2023) - Rated 03 Feb 2024 |
84 61% | Tangerine (2015) - Rated 30 Jan 2024 |
81 48% | The Lobster (2015) - Rated 30 Jan 2024 |
44 2% | The Day After Tomorrow (2004) - Rated 20 Jan 2024 |
84 61% | Sisu (2023) - Rated 20 Jan 2024 |
90 93% | The Favourite (2018) - Rated 04 Jan 2024 |
85 69% | Burning (2018) - Rated 04 Jan 2024 |
76 28% | Crazy Rich Asians (2018) - Rated 04 Jan 2024 |
78 38% | The Farewell (2019) - Rated 04 Jan 2024 |