jestuus

jestuus
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 18% Before Midnight (2013) - Rated 05 Sep 2018
100 98% Son ders (2008) - Rated 04 Sep 2018
95 77% Sherlock Holmes (2009) - Rated 04 Sep 2018
100 98% Edward Scissorhands (1990) - Rated 04 Sep 2018
95 77% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 16 Aug 2018
95 77% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 16 Aug 2018
95 77% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 16 Aug 2018
100 98% Intouchables (2011) - Rated 10 Aug 2018
99 95% Good Will Hunting (1997) - Rated 10 Aug 2018
60 6% Passengers (2016) - Rated 09 Aug 2018