jesuv

jesuv
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2021
Location: Buenos Aires, Argentina

more Recent Ratings

85 95% Black Swan (2010) - Rated 27 Apr 2022
80 67% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 24 Jul 2021
75 31% Nimic (2019) - Rated 24 Jul 2021
80 67% The Favourite (2018) - Rated 24 Jul 2021
75 31% Love Songs (2007) - Rated 24 Jul 2021
85 95% Melancholia (2011) - Rated 18 Jul 2021
80 67% Breaking the Waves (1996) - Rated 18 Jul 2021
85 95% Dancer in the Dark (2000) - Rated 18 Jul 2021
85 95% Dogville (2003) - Rated 18 Jul 2021
75 31% Natural Born Killers (1994) - Rated 17 Jul 2021