jethansen

jethansen
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2018
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 40% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Jan 2020
80 78% Up (2009) - Rated 27 Jan 2020
75 69% Ford v Ferrari (2019) - Rated 27 Jan 2020
70 57% The Lobster (2015) - Rated 06 Jan 2019
60 40% Training Day (2001) - Rated 28 Dec 2018
60 40% Evan Almighty (2007) - Rated 28 Dec 2018
60 40% Madagascar (2005) - Rated 28 Dec 2018
85 85% Her (2013) - Rated 28 Dec 2018
85 85% Sunshine (2007) - Rated 28 Dec 2018
10 2% Iron Man 2 (2010) - Rated 28 Dec 2018