jewelcaribou

jewelcaribou
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 20 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Shaun of the Dead (2004) - Rated 20 Apr 2016
88 68% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 20 Apr 2016
85 54% Up (2009) - Rated 20 Apr 2016
83 40% Memento (2001) - Rated 20 Apr 2016
98 95% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 20 Apr 2016
92 85% Inglourious Basterds (2009) - Rated 20 Apr 2016
90 77% The Drop (2014) - Rated 20 Apr 2016
88 68% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Apr 2016
90 77% The Thing (1982) - Rated 20 Apr 2016
88 68% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 20 Apr 2016