jewfrojoe23

jewfrojoe23
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 70% Battle Royale (2000) - Rated 07 Mar 2017
94 97% The Departed (2006) - Rated 07 Mar 2017
90 79% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 07 Mar 2017
91 87% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Mar 2017
91 87% Oldboy (2003) - Rated 07 Mar 2017
92 91% Good Will Hunting (1997) - Rated 07 Mar 2017
89 70% Platoon (1986) - Rated 07 Mar 2017
89 70% Léon: The Professional (1994) - Rated 07 Mar 2017
90 79% The Machinist (2004) - Rated 07 Mar 2017
88 62% Man on Fire (2004) - Rated 07 Mar 2017