jfberube

jfberube
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 21% Rear Window (1954) - Rated 23 Apr 2017
60 59% A Most Wanted Man (2014) - Rated 17 Apr 2017
60 59% Before Midnight (2013) - Rated 16 Apr 2017
50 39% A History of Violence (2005) - Rated 08 Apr 2017
70 77% All About My Mother (1999) - Rated 01 Apr 2017
60 59% Amy (2015) - Rated 25 Mar 2017
50 39% The Martian (2015) - Rated 22 Mar 2017
50 39% The Revenant (2015) - Rated 11 Mar 2017
50 39% Monster (2003) - Rated 05 Mar 2017
70 77% The Constant Gardener (2005) - Rated 25 Feb 2017