jflin37

jflin37
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 28 Jul 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 99% The Incredibles (2004) - Rated 29 Jul 2020
85 89% Frasier (1993) - Rated 29 Jul 2020
90 95% Toy Story (1995) - Rated 29 Jul 2020
60 37% Toy Story 4 (2019) - Rated 29 Jul 2020
85 89% Storm Boy (1976) - Rated 28 Jul 2020
85 89% This Sporting Life (1963) - Rated 28 Jul 2020
75 72% Brassed Off (1996) - Rated 28 Jul 2020
80 82% The Selfish Giant (2013) - Rated 28 Jul 2020
70 57% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 28 Jul 2020
75 72% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 28 Jul 2020