jfuentes28

jfuentes28
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2018
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% L'avventura (1960) - Rated 20 Mar 2018
75 33% Red Desert (1964) - Rated 20 Mar 2018
80 40% Zabriskie Point (1970) - Rated 20 Mar 2018
90 69% Magnolia (1999) - Rated 20 Mar 2018
95 92% Solaris (1972) - Rated 20 Mar 2018
90 69% Spirited Away (2001) - Rated 20 Mar 2018
90 69% Talk to Her (2002) - Rated 20 Mar 2018
90 69% The White Ribbon (2009) - Rated 20 Mar 2018
95 92% The Godfather (1972) - Rated 20 Mar 2018
90 69% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 20 Mar 2018