jfullmer

jfullmer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Shoot 'Em Up (2007) - Rated 14 Apr 2020
0% Bedazzled (2000) - Rated 14 Apr 2020
40 0% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 14 Apr 2020
0% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 14 Apr 2020
0% Public Enemies (2009) - Rated 14 Apr 2020
30 0% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 14 Apr 2020
0% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 14 Apr 2020
0% The Transporter (2002) - Rated 14 Apr 2020
0% Van Helsing (2004) - Rated 14 Apr 2020
50 0% Inception (2010) - Rated 14 Apr 2020