jgaust

jgaust
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 83% Groundhog Day (1993) - Rated 09 Aug 2015
95 93% Toy Story (1995) - Rated 09 Aug 2015
84 47% Robin Hood (2010) - Rated 09 Aug 2015
47 14% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 09 Aug 2015
87 60% Trainspotting (1996) - Rated 09 Aug 2015
73 32% The Impossible (2012) - Rated 09 Aug 2015
78 40% Identity (2003) - Rated 09 Aug 2015
32 5% Cast Away (2000) - Rated 09 Aug 2015
91 73% Back to the Future (1985) - Rated 09 Aug 2015
83 45% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 09 Aug 2015