jgiss1557

jgiss1557
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 62% Signs (2002) - Rated 11 Nov 2017
96 95% The Patriot (2000) - Rated 11 Nov 2017
85 59% Daddy's Home 2 (2017) - Rated 11 Nov 2017
78 50% Daddy's Home (2015) - Rated 11 Nov 2017
45 21% Trailer Park Boys: The Movie (2006) - Rated 06 Nov 2017
50 28% Spy Kids (2001) - Rated 06 Nov 2017
50 28% Something's Gotta Give (2003) - Rated 06 Nov 2017
96 95% No Country for Old Men (2007) - Rated 06 Nov 2017
1% 13th (2016) - Rated 06 Nov 2017
66 40% Matchstick Men (2003) - Rated 06 Nov 2017