jgleaso3

jgleaso3
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 3% Schindler's List (1993) - Rated 27 Jul 2015
70 44% Toy Story (1995) - Rated 27 Jul 2015
75 67% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 27 Jul 2015
70 44% Annie Hall (1977) - Rated 26 Jul 2015
78 75% The Capsule (2012) - Rated 26 Jul 2015
87 91% Attenberg (2010) - Rated 26 Jul 2015
84 88% Alps (2011) - Rated 26 Jul 2015
93 98% Dogtooth (2009) - Rated 26 Jul 2015
67 30% Inside Out (2015) - Rated 26 Jul 2015
72 60% Vertigo (1958) - Rated 26 Jul 2015