jgoodw1n

jgoodw1n
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 59% Catch Me If You Can (2002) - Rated 26 Apr 2018
94 54% Ready Player One (2018) - Rated 26 Apr 2018
97 73% Saving Private Ryan (1998) - Rated 26 Apr 2018
98 79% The Matrix (1999) - Rated 26 Apr 2018
99 92% Fight Club (1999) - Rated 26 Apr 2018
96 67% M*A*S*H (1972) - Rated 26 Apr 2018
90 45% Steve Jobs (2015) - Rated 26 Apr 2018
95 59% Office Space (1999) - Rated 26 Apr 2018
96 67% Mean Girls (2004) - Rated 26 Apr 2018
65 7% Big Daddy (1999) - Rated 26 Apr 2018