Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jh6JzE

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Nov 24, 2019

more Recent Ratings
85 57% 3:10 to Yuma (2007) - Nov 24, 2019
90 72% Brazil (1985) - Nov 24, 2019
95 92% The Lives of Others (2006) - Nov 24, 2019
95 92% Baby Driver (2017) - Nov 24, 2019
90 72% Saving Private Ryan (1998) - Nov 24, 2019
100 98% The Hateful Eight (2015) - Nov 24, 2019
75 32% Collateral (2004) - Nov 24, 2019
80 43% American History X (1998) - Nov 24, 2019
90 72% Inception (2010) - Nov 24, 2019
84 53% Shame (2011) - Nov 24, 2019