jharold

jharold
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Eldersburg, MD, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 61% They Live (1988) - Rated 20 Feb 2012
85 35% Soylent Green (1973) - Rated 20 Feb 2012
85 35% The Running Man (1987) - Rated 20 Feb 2012
70 4% Rollerball (1975) - Rated 20 Feb 2012
90 61% Idiocracy (2006) - Rated 20 Feb 2012
95 85% Logan's Run (1976) - Rated 20 Feb 2012
80 16% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 20 Feb 2012
99 97% A Clockwork Orange (1971) - Rated 20 Feb 2012
90 61% The City of Lost Children (1995) - Rated 20 Feb 2012
95 85% 12 Monkeys (1995) - Rated 20 Feb 2012