jheny91

jheny91
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2015
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% No Country for Old Men (2007) - Rated 08 Nov 2015
65 16% Ruby Sparks (2012) - Rated 08 Nov 2015
65 16% Alice in Wonderland (2010) - Rated 07 Nov 2015
80 73% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 07 Nov 2015
75 52% Bad Teacher (2011) - Rated 07 Nov 2015
75 52% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 07 Nov 2015
80 73% Bad Education (2004) - Rated 07 Nov 2015
65 16% Up (2009) - Rated 07 Nov 2015
80 73% Hop (2011) - Rated 07 Nov 2015
45 3% Stuart Little (1999) - Rated 07 Nov 2015