jhilton91

jhilton91
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 86% The Deer Hunter (1978) - Rated 15 Aug 2007
92 61% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 20 Apr 2007
76 18% Minority Report (2002) - Rated 20 Apr 2007
93 68% Brazil (1985) - Rated 20 Apr 2007
88 40% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 20 Apr 2007
86 32% Memento (2001) - Rated 20 Apr 2007
98 92% Unforgiven (1992) - Rated 20 Apr 2007
94 74% American Beauty (1999) - Rated 20 Apr 2007
85 28% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 20 Apr 2007
88 40% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 20 Apr 2007