jhoffmannqsc

jhoffmannqsc
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% True Lies (1994) - Rated 27 Jul 2016
80 79% Sergeant York (1941) - Rated 27 Jul 2016
70 45% Rambo III (1988) - Rated 27 Jul 2016
50 2% Alien 3 (1992) - Rated 27 Jul 2016
75 63% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 27 Jul 2016
70 45% Bruce Almighty (2003) - Rated 27 Jul 2016
60 15% Elf (2003) - Rated 27 Jul 2016
60 15% The Wolverine (2013) - Rated 27 Jul 2016
70 45% Top Gun (1986) - Rated 27 Jul 2016
80 79% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 27 Jul 2016